HAKKIMIZDA

Selin Grafik, 18 Temmuz 2003 yılnda Samsun iline bağlı Bafra ilçesinde ticari faaliyetine başlamıştır.

Grafik Tasarım, Matbaa ve Yayıncılık sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, Eğitim-Öğretim kurumlarınca ihtiyaç duyulan Ders defterleri, idari matbuu defterler, Basılı evrak ve dokümanların satış ve pazarlama faaliyeti ile de iştigal etmekte olup, bu konuda sektörde isim yapmış öncü kuruluşların ürünlerini siz müşterilerine en uygun fiyat ve kalitede sunmaktadır.

Firmamız bünyesinde Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web Tasarımı ve kurumların ihtiyaç duyduğu baskılı materyallerin (davetiye, kartvizit, afiş, broşür, el ilanı) tasarım aşamasndan baskı aşamasına kadar tüm işlemler titizlikle yerine getirilmektedir.

Yılların deneyimi ile grafik-tasarım sektöründe olan firmamız, kendine has özgün tasarım stili ile yüzlerce çeşit özel tasarım davetiyeyi yine sizlere en uygun imkanlarda sunmanın mutluluğunu da yaşamaktadır.

Kendi değerlerine uygun çalışma prensibi ile; yüksek kalite, müşteri memnuniyeti, uygun fiyat politikası ve ticaret ahlakını ön planda tutarak, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde faaliyetlerini sürdüren firmamız yılların deneyimine sahip personeli ile hizmetlerine devam etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

KATEGORİLER

Ana sayfa

Okul Basılı Evrakları

Ders ve Sınıf Defterleri

Davetiyeler

Kartvizitler

Broşür-El İlanı-Afiş

Plastik Yaka Kartları

Logo Tasarım

Web Tasarım

Plaketler

GÜNCEL KAMPANYA
İLETİŞİM

SELİN GRAFİK Tasarım & Yayıncılık © 2013